Доступність посилання

ТОП новини

Російські силовики проводять обшуки на півночі Криму за шістьма адресами


У Криму з 4 ранку відбуваються обшуки у будинках кримських татар. Жителі Джанкойського району повідомили «Кримську солідарність» про дії російських силовиків за кількома адресами.

Так, обшуки відбуваються в Екрема Кроша в селі Ближньогородське, в Айдера Асанова та Рефата Сейдаметова у селі Тимофіївка, в Османа Абдуразакова в селі Дніпровка, в Лемана Зекір'яєва та Халіла Мамбетова у Джанкої.

Екрем Крош – рідний брат активіста та політв'язня Енвера Кроша. Осман Абдуразаков – брат політв'язня Едема Бекірова з «джанкойської групи» у «справі кримських мусульман».

Екрем Крош займається ремонтом і встановленням побутової техніки. Леман Зекір'яєв та Осман Абдуразаков – будівельники.

Російські силовики публічно не повідомляють про проведення обшуків у Джанкойському районі.

Торік у грудні в Джанкойському районі провели серію обшуків. Так, 15 грудня 2022 року у селі Медведівка Джанкойського району Криму відбувся обшук у кримського татарина Мустафи Мурахаса – російські силовики шукали «заборонені предмети».

16 грудня 2022 року російський провладний телеграм-канал «Mash на волне» повідомив, що у 59-річного жителя Джанкойського району Олександра (прізвище не вказано) знайшли вибухові речовини. За версією російських силовиків, він зібрав їх зі складу у Майському, де 16 серпня сталися вибухи.

19 грудня 2022 року в селі Медведівка Джанкойського району Криму російські силовики провели обшуки у будинках кримських татар, які мешкають у цьому селі. Повідомлялося про затримання Ернеста і Марлена Ахаєвих. Згодом їх відпустили.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.
XS
SM
MD
LG